SRC 1, 2, 3, 4, 5 Çıkmış Sınav ve Sözlü Sınav Soruları ve Cevapları Pdf indir | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

SRC 1, 2, 3, 4, 5 Çıkmış Sınav ve Sözlü Sınav Soruları ve Cevapları Pdf indir

SRC 1, 2, 3, 4, 5 Çıkmış Sınav ve Sözlü Sınav Soruları ve Cevapları Pdf indir

SRC 1, 2, 3, 4, 5 Çıkmış Sınav ve Sözlü Sınav Soruları ve cevapları için aşağıdaki pdf dosyaları indirerek çalışabilirsiniz.

 

SRC sınavları eskisi kadar kolay olmasa da geçilmeyecek kadar zor değildir. Soru kalıpları belli olup her src sınavında aynı veya benzer sorular sorulmaktadır. yazılı sınavı geçenler sınava girdiği okuldan ayrılmayıp yazılı  geçen kursiyerler yine aynı okulda sözlü sınav yapılmaktadır. Peki src yazılı sınav sınav soruları nasıl olacak sözlü sınav soruları nasıl olacak soruları hemen aklımızda belirliyor. O zaman hemen aşağıdaki pdf soruları indirerek sınavı geçebilirsiniz.

 

 

SRC ÇIKMIŞ SINAV VE SÖZLÜ SINAV SORULARI 1

SRC ÇIKMIŞ SINAV VE SÖZLÜ SINAV SORULARI 2

 

 

 

 

 

 

 

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi