Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır? | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Psikoteknik Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Ticari araç şoförleri için gerekli olan psikoteknik belgesi, kısa zamanda yapılan bir işlem olmakla beraber sürücülerin performans ve iştiraklarının neticesinde alınabilen bir belgedir. Sürücüler tertipli bir şekilde merkezdeki similasyona katılım sağlarsa ve psiko-teknik testlerinden geçerse kısa sürede belgelerini alabilirler. 1 haftada alınabilen psikoteknik, aynı zamanda acil durum olduğunda 1 iş günü içerisinde de alınabilmektedir.

İş sahiplerinin,firmalarında çalışanlar için başvurduğu psikoteknik testlerinin sonuçları, başvuruyu yapan firmanın sistemine de gönderilerek iş verene de açık olacak belge niteliği taşımaktadır. Ticari araç sürücüleri kısa sürede psikoteknik eğitimleri alabileceği gibi testlerden de başarı sağlayıp geçer belgeler alarak ticari araç kullanabilirler.

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi