Diyarbakır Sürücü Kursu | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

Diyarbakır Sürücü Kursu

Diyarbakır Sürücü Kursu

Diyarbakır Sürücü Kursu

B SINIFI EHLİYET KİMLERE VERİLİR?DİYARBAKIR da Akyüzler Sürücü Kursu olarak B sınıfı sürücü belgesi ehliyeti otomobil (taksi vs.) ve kamyonet (doblo vs.) kullanacaklara verdiğimiz ehliyet sınıfıdır.. Ayrıntılı makalemiz için buradan tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

B Sınıfı Ehliyet Yaş Sınırı

B SINIFI EHLİYET YAŞ SINIRI

B Sınıfı Ehliyet belgesi için aranan yaş şartı 18 dir. Açıklamalar yeterli gelmediyse Akyüzler Sürücü Kursu’nu 0542 234 7 21 – 0538 892 45 12 numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz yada buradan tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akyüzler Sürücü kursu

B sınıfı ehliyet için eğitim şartı nedir

B SINIFI EHLİYET İÇİN EĞİTİM ŞARTI

Diyarbakır’da B sınıfı manuel ve otomatik ehliyet için adayların en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. İlk okul mezunu olmayanlar halk eğitim merkezlerinde açılacak okuryazarlık kurslarında başvurarak ehliyet alabilirler. Açıklamalar yeterli gelmediyse Akyüzler Sürücü Kursu’nu 0542 234 7 21 – 0538 892 45 12 numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz yada buradan tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

B sınıf ehliyeti olanlar başka hangi araçları kullanabilir

BAŞKA HANGİ ARAÇLARI KULLANABİLİRLER?

Diyarbakırda Akyüzler Sürücü Kursu ailesinde B sınıfı manuel ve B sınıf otomtik ehliyet alan kursiyerlerimiz aynı zamanda “M (motor bisiklet), B1(atv) ve F(traktör)” kullanabilirler. Açıklamalar yeterli gelmediyse Akyüzler Sürücü Kursu’nu 0542 234 7 21 – 0538 892 45 12 numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz

ehliyete göre vites tipi değişir mi

VİTES TİPİ

Diyarbakır Kayapınar bölgesinde hizmet verdiğimiz Akyüzler Sürücü Kursu olarak kursumuzda hem manuel hemde otomotik araç bulunmaktadır. Her kursta bulunmamaktadır. Otomatik araçların ehliyeti için ayrıca bir sınıf bulunmamaktadır. Otomatik ile direksiyon sınavına girenlerin ehliyetinde “otomatik araç kullanabilir” ibaresi yer almaktadır ve sadece otomatik kullanabilmektedirler. Manuel kullanmak isterseler sürücü kursuna başvurup teorik sınava girmeden sadece manuel araçla direksiyon sınavına girmeleri yeterlidir. Manuel araçla ehliyet sınavına girenler ise hem manuel hem otomatik araç kullanabilmektedirler. Diyarbakır’da özel direksiyon dersi almak isteyen tüm hemşerilerimize özel direksiyon dersi vermekteyiz.  Açıklamalar yeterli gelmediyse Akyüzler Sürücü Kursu’nu 0542 234 7 21 – 0538 892 45 12 numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz

farklı sınıf ehliyet nasıl kullanılır

FARKLI BİR SINIF EHLİYET VARSA

Mevcut olarak A1, A2 veya farklı bir sınıf ehliyetiniz varsa teorik sınava girmeden fark sınıf olarak sadece direksiyon sınavına girerek B ehliyeti sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Akyüzler Sürücü Kursunda B ehiyetiniz olması halinde sadece direksiyon sınavına girerek A,A1,A2 sınıf motor ehliyeti alabilirsiniz. Açıklamalar yeterli gelmediyse Akyüzler Sürücü Kursu’nu 0542 234 7 21 – 0538 892 45 12 numaraları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yada buraya tıklayarak ayrıntılı makalemizi inceleyebilirsiniz.

B Sınıfı Sürücü (Ehliyet) Belgesi konusuyla ilgili detaylı bilgi için
Akyüzler sürücü kursumuzu arayabilirsiniz…  

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi