DİYARBAKIR SÜRÜCÜ KURSLARI İLETİŞİM | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

DİYARBAKIR SÜRÜCÜ KURSLARI İLETİŞİM

DİYARBAKIR SÜRÜCÜ KURSLARI İLETİŞİM

Akyüzler Sürücü Kursumuzda 16 Saat Direksiyon Eğitimi (her bir eğitim saati yaklaşık 50 dakika olmak üzere), Bay-Bayan Direksiyon Hocası, manüel ve otomatik araç seçeneği ve 12 Taksit imkanı bulunmaktadır. Bize uğramadan, fiyat ve bilgi almadan karar vermeyin. (Özel Direksiyon Dersi verilir) Ehliyet sahibi olabilmek için Diyarbakır’da herhangi bir Sürücü Kursuna kayıt yaptırmadan önce Devlete gidecek dış masrafları, kurs ücretini ve sürücü kursunun vereceği direksiyon eğitim sürenizi iyi araştırınız.  Sürücü kursun sizi detaylıca bilgilendirilmesini isteyin. Ehliyet alma sürecinde kayıt yaptıracağınız Sürücü Kursunun ücretinin haricinde

Devlete gidecek olan dış masraflar 2021 Yılı için:

  • Yazılı (Elektronik) sınav ücreti: 100 TL.
  • Direksiyon sınav ücreti: 130 TL
  • B sınıfı sürücü belgesi vergisi: 820,1 TL
  • Trafik kart ve vakıf ücreti: 270 TL

Toplam da : 1320,10 TL

Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm kursiyerlere tahadüt ediyoruz ki bunlardan fazla veya eksik dış masrafınız olamaz. Sürücü Kursunda Her bir direksiyon ders size özenle verilecetir.

Diyarbakır  Kayapınar bölgesinde bulunan Diyarbakır Sürücü Kursları arasında en çok tercih edilmemizi sağlayan DiyarbakırAkyüzler Sürücü Kursu adaylarımıza ve Diyarabakır Ehliyet Belgesi kursiyerlerimize göstermiş olduğumuz ilgi ve alakanın yanı sıra sağladığımız eğitim hizmetimizdir.

AKYÜZLER SÜRÜCÜ KURSU İLETİŞİM : 0542 234 70 21

Önce Eğitim, Sonra Ehliyet

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi