Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi Eğitimlerimiz | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi Eğitimlerimiz

Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi Eğitimlerimiz

Yüksek tecrübe ile Bay-Bayan hocalarımız eşliğinde manuel ve otomatik araç  seçenekleri ile özel direksiyon derslerimiz devam etmektedir, Akyüzler Sürücü Kursu olarak Diyarbakır Direksiyon Ders Ücreti % 20 indirimli olarak 120 TL’ye eğitim vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi için bizi 0542 234 70 21 numaradan ulaşabilirsiniz.

Özel Direksiyon derslerimiz talep edilmesi durumunda öğrenicimiz ile ortak belirlediğimiz gün ve saatlerde evden al eve bırak şeklinde olabilmektedir.

Özel Direksiyon derslerimizin her ders saati 60 dakika olacak şekilde yapılmaktadır.

Direksiyon derslerimizde kursiyerlerimizin durumlarına ve eksikliklerine göre değişlik göstermekle beraber genelde trafiğin nispeten sakin yerlerinde başlayarak öğrencinin gelişimine göre trafiğin daha kalabalık, yoğun ve sıkıntılı yerlerine doğru devam edecektir.

Sadece boş alanda, geniş ve düz yollarda araç kullanarak şoför olunmaz, Eğitim sürecinde genel amacımız kursiyerimizin ilk önce varsa korku ve heyecanını üzerinden atmasını sağlayarak, ki buda sadece araç kullanarak, trafikteki sıkıntılardan, sorunlardan ve zor durumlardan kaçınmadan, Diyarbakır şartlarında güvenli bir şekilde Trafiğin içinde her türlü sorun ve sıkıntıyla mücadele edebilecekleri şekilde araç kullanabilme becerilerini sağlamak olacaktır.

Özel Direksiyon Dersi Eğitim Süresi

Direksiyon dersinde eğitim süresi kişiden kişiye değişmektedir, Kursiyerin korkularına, algısına, yaşına, öğrenme becerilerine ve daha bir çok etkene bağlı olarak eğitim süresi değişmektedir. Ama genel olarak 1 haftalık eğitimle aktif olarak trafikte araç kullanacak seviyeye sizleri getirebiliriz.

 

Siz yeter ki kendinize inanın bize güvenin…

 

Akyüzler Sürücü Kursu hep yanınızda…

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi