Diyarbakır Eğil Sürücü Kursu | Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu | Ehliyet Belgesi
Diyarbakır da Akyüzler Sürücü Kursumuz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ruhsatlıdır. Diyarbakır bölgesinde A Motosiklet Ehliyet, B Otomobil Ehliyet Belgesi hizmeti sunmaktayız. Sizleri de bekleriz.
MENÜ (YARDIMCI OLABİLİR)
Close

Diyarbakır Eğil Sürücü Kursu

Diyarbakır Eğil Sürücü Kursu

DİYARBAKIR EĞİL SÜRÜCÜ KURSU

Diyarbakır Eğil Sürücü Kursu olarak Akyüzler Sürücü Kursu markası olarak hizmet vermekteyiz. Diyarbakır Eğil ilçesininde B sınıf ehliyet almak isteyen, A sınıfı motor ehliyet almak isteyen C, CE, D, D1, D1E sınıf Ehliyet almak isteyenlerin ve G sınıfı iş makinesi Ehliyeti almak isteyenlerin ilk tercihi Akyüzler Sürücü Kursu oluyor.

 

Diyarbakır Eğil Sürücü Kursu olarak Akyüzler Sürücü Kursu markası adı altında Geçmişten gelen tecrübemizi yeni nesillere aktararak bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Akyüzler Sürücü kursu olarak Eğil’de birçok insanımızı ehliyet sahibi yapmış olup halen de yapmaya devam ediyoruz.

 

Kaliteli eğitim,yüksek deneyimi ile Diyarbakır Sürücü Kursları sektöründeki liderliğini sürdüren ve her geçen gün hizmet kalitesini artıran Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu; yenilikçi, cesur ve öncü girişimleriyle günümüz trafiğini iyileştirmek ve hayata bilinçli sürücüler kazandırmak için büyük bir tutkuyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

Akyüzler Sürücü Kursu son yıllarda adım atılan iyileştirme yolculuğunda, eğitimin ve insan güvenliğinin temel ve öncelikli sorumluluğu olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Sürücü kurslarının kalite standartlarının artmasına ve sürecin daha kurumsal bir işleyişe dönüşmesini sağlayan teknolojik gelişmeler, adayların beklentilerine uygun sürücü kursu seçmelerine olanak vermektedir. Bu sloganla hareket eden Akyüzler Sürücü Kursu, teknolojik standartları yüksek teorik derslikleri ve son model eğitim araçları ile Diyarbakır Eğil ilçesinde bilinçli sürücüler yetiştirmektedir. Bu yönüyle Akyüzler Sürücü Kursunda eğitim görmek bir ayrıcalıktır.

Diyarbakır Eğil Özel Direksiyon Dersi

Diyarbakır Eğil ilçesinde faaliyet göstererek çıkmış ehliyet sınav soruları ile sınavı rahatlıkla kazanabilirsiniz. Diyarbakır direksiyon sınav parkurunda vereceğimiz eğitim ile direksiyon sınavını başarı ile geçebilirsiniz. Diyarbakır Eğil ilçesinde özel direksiyon dersi, bayan direksiyon dersi almayı düşünenlerin ilk noktası Akyüzler Sürücü Kursu.

Akyüzler sürücü kursu olarak bugünlerde gelmemizde katkısı olan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Sizde ehliyet almak ve detaylı bilgi almak istersiniz bizi 0542 234 70 21 numaradan arayabilirsiniz.

.

???? www.diyarbakirdauygunehliyet.com

☎️ 0542 234 70 21

☎️0538 892 45 12

☎️0533 492 11 34

???? Fırat Mah. Sipan Cad. Lunapark Arkası Tema Park Karşısı Ziraat Bankası Yanı Kayapınar/DİYARBAKIR

???? ???? ???? ???? ???? ????

????Güler Yüz

????Kaliteli Eğitim

????Müşteri Memnuniyeti

???? Ödeme kolaylığı

???? Uzman kadromuzla

???? Sınırsız Eğitim

???? Başarının adresi

 

Diyarbakırda uygun Ehliyet Psikoteknik

#akyüzlersürücükursu #akyüzlerpsikoteknik #diyarbakırdauygunehliyet #DiyarbakırınKurumsalMarkası #diyarbakırsürücükursu #ehliyet #src #psikoteknik #işmakinesi #sürücükursu #sürücübelgesi #2021ehliyet #ehliyet #ehliyetsinavsoruları #ehliyetkursu #araba #trafik #özeldireksiyondersi #direksiyonsınavı #diyarbakır #kayapınar #amed #dicleüniversitesi #dicle

Akyüzler Sürücü Kursu - Diyarbakır Özel Direksiyon Dersi - Diyarbakır SRC Belgesi - Diyarbakır'da Psikoteknik Belgesi - Diyarbakır'da İş Makinası Belgesi